İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. Genel
  3. 15. Ulusal Profesyoneller ve Başarılı Yöneticilerle Sektörler Kongresi

15. Ulusal Profesyoneller ve Başarılı Yöneticilerle Sektörler Kongresi

pbysk-2020-3x1-Kurtarıldı-min

Uludağ Üniversitesi İşletme Topluluğu‘nca (ULİT) daha önce birçok kez düzenlenen Sektörler Kongresi bu yıl 2-4 Mart tarihleri arasında 1Yönetim Kurulu Başkanı, 3 CEO, 1 Ülke Müdür , 5 Genel Müdür Yardımcısı, 3 Profesyonel Basketbol Takım Menajeri ve 1 İK direktörünü ağırlayacak.

15. PBYSK sektörlerin önde gelen firmalarından gelecek üst düzey yöneticilerin tecrübeli anlatımları ile öğrencilerin ileride yer almak istedikleri sektörlerle ilgili detaylı bilgi sağlayabilecekleri bir kongre olma özelliği taşımaktadı.

Oturumlarda firmalar ile ilgili detaylı bilgiler, öğrencilerin kariyerlerinde yükselmeleri için kendilerini nasıl geliştirmeleri gerektiği, firmaların iş ve staj imkanları ve çalışma prensipleri gibi konulara yer verileceği belirtildi.

Uludağ Üniversitesi bünyesinde 1998 yılında kurulan İşletme Topluluğu (ULİT), Uludağ Üniversitesi‘nin en fazla üyeye sahip, en aktif öğrenci toplulukları arasında yer almaktadır.

Ulit öğrencilerin kişisel gelişimlerini ve bilgi düzeylerini arttırmalarına yardımcı olmak, takım halinde çalışma ve liderlik becerilerini geliştirmek, ekip ruhuyla düzenlenen organizasyonlarla aidiyet duygusunu güçlendirerek etkinlikte görev alan öğrencilerde marka ve kalite bilinci oluşturmayı amaçlar.

Ulit, 2009-2010 öğretim yılında uniaktivite.net‟in düzenlediği “En Aktif Kulüpler Yarışması-İş ve Kariyer” alanında 170 kulüp içinden Türkiye’nin en aktif 10 topluluğu arasına girerek finale kalmıştır.

2015-2016 Öğretim Yılında Başkanla Kulübü tarafından düzenlenen “Altın Kulüp Ödülleri’nde” Türkiye’nin kariyer alanında en iyi topluluğu Ulit seçilmiştir.

Kayıt Linki ———–>  https://forms.gle/EkQVJ9CCfQ6NPMsR9

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap